قطعات یدکی ماشین و موتور شارژی

 

موتور شارژی

 

ماشین شارژی

 

 

همکاران ما در آفیس چین همچون دوستان و شرکای کاری شما هستند که تمامی درخواست های شما را بررسی و نتیجه را کاملا شفاف به شما گزارش خواهند کرد. تنها کافیست با ما تماس گرفته و یا لیست درخواست خود را برای ما ارسال کنید

 

در صورتی که قصد دارید قبل از خرید کالای خود نسبت به دریافت نمونه کالا از فروشندگان اقدام نمایید تا از کیفیت آن مطمئن شوید، ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم. ما از توانایی لازم برای تهیه و ارسال این نمونه ها برخوردار هستیم

 

همکاران ما در چین می توانند بنا به درخواست شما نسبت به بازرسی کالا از نظر کیفی و کمی اقدام نمایند. در این مرحله کالاها از نظر تعداد، نوع بسته بندی، کیفیت، شیوه بارگیری مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

 

انتخاب شیوه و وسیله حمل مناسب میتواند تضمینی بر تجارت شما باشد . گروه تجاری آوا با تجربه طولانی در زمینه حمل و نقل بین المللی  مشاور شما در امور حمل و نقل جهت انتخاب بهترین و سریع ترین روش حمل و نقل خواهد بود.

 

ترخیص کالا از گمرکات یک فرآیند کاملا تخصصی و پیچیده می باشد. بدون داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه قوانین  و مقررات جاری، ممکن است انجام تشریفات ورود و صدور کالا به سختی و یا با تاخیر انجام پذیرد. عدم آشنایی با روند ترخیص کالا در گمرکات حتی ممکن است منجر به اتلاف غیرضروری وقت و پول شما گردد.